MOJEGOLEBIE.pl
[NIEZALOGOWANY] Rejestracja / Logowanie

Trzepot tysięcy skrzydeł kolejny raz wybrzmiał w MCK-u. Za nami rekordowa, 14. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie


Dodano 11 stycznia 2023


Trzepot tysięcy skrzydeł kolejny raz wybrzmiał w MCK-u. Za nami rekordowa, 14. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie


Katowice, 9 stycznia 2023 r. – Ponad 120. wystawców, 1800. najpiękniejszych i najszybszych gołębi pocztowych oraz ponad 12 tys. odwiedzających zgromadziły 14. Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie oraz towarzysząca im 71. edycja Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych. Wydarzenie już po raz drugi odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i pobiło rekord frekwencji.


– 14. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych po raz kolejny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, pobijając tym samym rekord frekwencji. Pasjonaci tych ptaków znów mogli spotkać się i wymienić wiedzą oraz doświadczeniem – mówi Marta Ostaszewska, Project Manager Działu EXPO. – Wystawcy i odwiedzający ponownie docenili również nowoczesne wnętrza Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz usytuowanie wydarzenia w samym centrum Katowic – dodaje.

EXPOGołębie to najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku udział w targach wzięło wielu uznanych wystawców z kraju i zagranicy. Przez trzy dni (6-8 stycznia 2023 r.) w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego dostępnych było ponad 120 stoisk z nowościami produktowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami dla hodowców, a także bogatą ekspozycją gołębi pocztowych z najbardziej cenionych hodowli na świecie. Zwiedzający mieli okazję zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne jest w hodowli – od gołębnika i jego wyposażenia, przez odżywki, leki, karmę, środki czystości, po systemy zegarowe oraz transportowe do przewozu gołębi pocztowych. Targi były okazją do podzielenia się specjalistyczną wiedzą na temat pielęgnacji i hodowli gołębi, a także do wymiany doświadczeń i spotkań z przedstawicielami branży. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyła się 71. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych, na której można było podziwiać najszybsze gołębie w Polsce, które osiągnęły rekordowe wyniki z lotów w kategoriach na krótkich, średnich i dalekich dystansach. Spośród około 1800 okazów została wybrana Reprezentacja Polski na Olimpiadę FCI.

Organizatorem 14. Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie była Grupa PTWP, wydawca między innymi magazynu "Farmer" oraz portalu farmer.pl, a 71. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych – Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. 


### 

 

Informacje o Grupie PTWP

 

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.plpropertynews.plrynekzdrowia.plportalspozywczy.pldlahandlu.plportalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł.

 

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

 

W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

 

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect. Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia: www.expogolebie.pl


Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice

Tysiące skrzydeł znów w katowickim MCK-u


Dodano 6 stycznia 2023


Tysiące skrzydeł znów w katowickim MCK-u. 

Już w styczniu Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie

 

Katowice, 3 stycznia 2023 r. – Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie powracają w wielkim stylu! Święto sportu gołębiarskiego wraz z towarzyszącą mu 71. Ogólnopolską Wystawą Gołębi Pocztowych już wkrótce, w dniach 6-8 stycznia br., ponownie zawita do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Przed pasjonatami gołębi zaprezentuje się ponad stu dwudziestu wystawców z Polski i zagranicy.

 

– Jesteśmy dumni, że już drugi rok z rzędu Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie odbędą się w tak prestiżowym miejscu jak katowickie MCK, ponieważ jest to najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Marta Ostaszewska, Project Manager Działu EXPO. – Wieloletnia współpraca z Polskim Związkiem Hodowców Gołębi Pocztowych pozwoliła na stworzenie wyjątkowego eventu, który łączy tradycję z nowoczesnością i jest doceniany przez hodowców nie tylko z kraju, ale całej Europy. Tradycja sportowej hodowli gołębi pocztowych przywędrowała na Śląsk z terenów Niemiec i Belgii. Jest to pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, a spotkania i zawody „gołębiorzy“ cieszą się niezmienną popularnością kilkudziesięciu tysięcy pasjonatów – dodaje.

W pierwszy weekend stycznia przestrzeń Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wypełni się stoiskami, na których będzie można znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do hodowli gołębi – gołębniki wraz z wyposażeniem, odżywki, leki, karmy, środki czystości, czy systemy zegarowe oraz transportowe – asortyment będzie szeroki i zadowoli nawet najbardziej wymagających gołębich pasjonatów. Wśród marek, jakie będzie można spotkać w Katowicach, znajdą się między innymi:

Centrum Zdrowia Gołębi

C’est Pharma

Columbex

Backs 

Elpol

Geraldy Fahrzeugbau 

Gold Bird 

Ovigor 

Pigebook

Polmark

Centrum Zdrowia Gołębi

C’est Pharma

Columbex

Backs 

Elpol

Geraldy Fahrzeugbau 

Gold Bird 

Ovigor 

Pigebook

Polmark

Profeed taube 

Röhnfried

Travipharma 

Vanrobaeys

Vet Schroeder + Tollisan BV.

Tradycyjnie już wydarzeniu towarzyszyć będzie 71. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych, podczas której będzie można podziwiać najszybsze i najlepsze gołębie w Polsce, które osiągnęły rekordowe wyniki z lotów w kategoriach na krótkich, średnich i dalekich dystansach. Spośród nich zostanie wybrana Reprezentacja Polski na Olimpiadę FCI. 

W ubiegłym roku Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie odwiedziło blisko 9 tysięcy osób, co stanowi dowód na niezmienne zamiłowanie do tego sportu. Targi są miejscem spotkań zarówno doświadczonych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hodowlą. 

 

Organizatorem 14. Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie jest Grupa PTWP, wydawca między innymi magazynu "Farmer" oraz portalu farmer.pl, a 71. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych  Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. 

 

Bilety są dostępne zarówno w sprzedaży online, jak i w kasach biletowych podczas wydarzenia. Płatność kartą lub gotówką. Kobiety oraz osoby poniżej 18 roku życia – wstęp wolny!

Zakup biletów online: https://www.expogolebie.pl/pl/dolacz-do-nas,1909.html 

 

Akredytacja na targi pod linkiem:

https://konferencje.ptwp.pl/pl/media,499

 

Ze względu na Święto Trzech Króli i długi weekend organizatorzy apelują o jak najwcześniejsze przesyłanie formularzy akredytacyjnych.

 

Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie Katowice 

Międzynarodowe Centrum Kongresowe 

6stycznia 2023 r. 

 

 

Harmonogram godzinowy:

 

6 stycznia (piątek) – 12:00-18:00 

7 stycznia (sobota) – 8:00-18:00 

8 stycznia (niedziela) – 8:00-14:00 

 

Wystawcy tegorocznych Targów: 

https://www.expogolebie.pl/2022/pl/partnerzy-i-sponsorzy/987/ 

 

### 

 

Informacje o Grupie PTWP

 

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, portalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł.

 

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej.

 

W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

 

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect. Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia: www.expogolebie.pl

 

Dodatkowe informacje: 
Joanna Durkalec, Imago Public Relations | T. 32 608 29 85 | M. 603
 712 201 E. j.durkalec@imagopr.pl 

 

 


Wydarzenie wysokich lotów, czyli Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie w Katowicach


Dodano 14 listopada 2022Targi Katowice

 

Katowice, 14 listopada 2022 r. – To już 14. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych i 71. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych. Z początkiem stycznia 2023 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego, podczas najważniejszej w Polsce imprezy dla hodowców, zawita ponad 150 wystawców. 

Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie odwiedziło w ubiegłym roku blisko 9 tysięcy osób, co stanowi niewątpliwy dowód na to, że zamiłowanie do hodowli tych ptaków od wielu lat jest niezmienne. Targi są miejscem spotkań pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hodowlą. Warto podkreślić, że to już druga edycja tego wydarzenia zorganizowana w katowickim MCK-u.

 EXPOGołębie to najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Marta Ostaszewska, Project Manager Działu EXPO – Stanowi ono również doskonałą okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń na temat pielęgnacji i hodowli gołębi oraz podpatrzenia nowości, które pojawiły się na rynku w ciągu minionego roku – dodaje.

Na trzy dni (68 stycznia 2023 r.) przestrzeń Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wypełni się ponad 150 stoiskami, na których będzie można znaleźć wszystko to, co potrzebne jest do hodowli gołębi. To tu będzie można zaopatrzyć się w gołębnik i jego wyposażenie, odżywki, leki, karmę, środki czystości, czy systemy zegarowe oraz transportowe. Ponadto uczestnicy będą mogli obejrzeć bogatą ekspozycję gołębi pocztowych z najbardziej uznawanych hodowli na świecie. Swoją obecność potwierdzili już między innymi: Backs, C’est Pharma, Centrum Zdrowia Gołębi, Columbex, Elpol, Geraldy, Gold Bird, Ovigor, Pigebook, Polmark, Röhnfried czy Vanrobaeys.

 Podczas 71. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych, która od wielu lat towarzyszy Targom EXPOGołębie, zaprezentowanych zostanie ok. 1800 gołębi, które osiągnęły najlepsze wyniki lotów w kategoriach na krótkich, średnich i dalekich dystansach  mówi Krzysztof Kawaler, Prezydent Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.  Ludzi od niepamiętnych czasów fascynuje fenomen powrotnolotny gołębia, który pozwala mu wracać do swojego gołębnika, gniazda, partnera i piskląt – ale także hodowcy – z bardzo dużych odległości. Dziś gołębie pocztowe są sportowcami: trenują, mają odpowiedni sposób żywienia i suplementacji, a hodowcy troszczą się o ich prawidłowy rozwój. Tym samym są ambasadorami Polski na świecie, gdyż nasze gołębie należą do czołówki najlepszych sportowców! Polscy hodowcy zdobywają wiele złotych, srebrnych i brązowych medali, a reprezentacja Polski w zawodach drużynowych wygrywa większość olimpiad i wystaw międzynarodowych – dodaje.

Organizatorem 14. Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie jest Grupa PTWP, a 71. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych  Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych.

Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie Katowice

Międzynarodowe Centrum Kongresowe 

68 stycznia 2023 r.

###

Informacje o Grupie PTWP 

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Wydawca branżowych portali m.in.: wnp.pl, propertynews.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, portalsamorzadowy.pl, pulsHR.pl, farmer.pl oraz czasopism jak np. Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł. 

Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym – European Economic Congress (EEC) – jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie Centralnej. 

W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach. 

W kwietniu 2013 r. Grupa PTWP zadebiutowała na rynku NewConnect. Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości powstało w Katowicach w 1995 r. 

Zapraszamy do odwiedzenia: www.expogolebie.pl 

Dodatkowe informacje:
Joanna Durkalec, Imago Public Relations | T. 32 608 29 85 | M. 603 712 201 E.
 j.durkalec@imagopr.pl


Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice
Targi Katowice


Planowane przerwy w dostępie portalu


Dodano 12 października 2022


W dniu 17 października rozpoczniemy planowany proces przeniesienia portalu mojegolebie.pl do nowego dostawcy serwerów, który potrwa kilka dni. Wiąże się to z aktualizacją systemu i oprogramowania, dlatego strony www mogą być okresowo wyłączane nawet na kilka godzin lub część funkcji może być czasowo niedostępna. Prosimy o cierpliwość, postaramy się skrócić czas niedostępności do niezbędnego minimum.
Targi gołębi pocztowych po wielu latach wróciły do Katowic


Dodano 8 stycznia 2022


Targi gołębi pocztowych po wielu latach wróciły do Katowic - dziś odbyło się uroczyste rozdanie nagród i wyróżnienie mistrzów na targach ExpoGołębie w Katowicach. Wydarzenie będzie trwać do jutra, zgromadzeni hodowcy mają okazję uczestniczyć w 13 Międzynarodowych Targach Gołębi Pocztowych oraz odwiedzić 70 Ogólnopolską Wystawę organizowaną przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. W dziale PZHGP/wydarzenia umieściliśmy zdjęcia z targów. Dostępne na stronie:
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, będziemy jeszcze jutro do godz. 14:00.

Expo Gołębie 2022

Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 17

Gołębie Hodowcy Ogłoszenia Strony PZHGP - serwis dla hodowców gołębi ©2008 mojegolebie.pl