Elita Nowak - artykuły do hodowli gołębi
Targi Kielce

Fotoreportaż z Targów ExpoGołębie 2014 dostępny na stronie EXPOGOŁĘBIE 2014


Dodano 12 stycznia 2014


Dobiegły końca Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych Expo Silesia w Sosnowcu. Już dziś w dziale PZHGP/wydarzenia umieściliśmy fotoreportaż z tej imprezy, który zawiera również gołębie pocztowe wraz z kartami reprezentacji Polski. Dostępny jest na stronie:
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok.

Expo Gołębie 2014


Skrzydlata elita w Sosnowcu – relacja z Targów EXPOGołębie


Dodano 22 stycznia 2013


W Expo Silesia zakończyły się Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych. Szóstej edycji tego wydarzenia, które odbyło się w dniach 11-13 stycznia 2013r., towarzyszyła 63. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych. To najważniejsze spotkanie dla hodowców gołębi pocztowych w Polsce zgromadziło niemal 200 wystawców oraz kilkanaście tysięcy zwiedzających. W Sosnowcu zaprezentowano także krajową czołówkę najszybszych i najpiękniejszych ptaków.

Jak co roku halę Expo Silesia wypełniły firmy i hodowcy z Polski oraz z zagranicy. Wśród niemal 200 wystawców można było znaleźć reprezentantów Austrii, Belgii, Chin, Czech, Holandii, Niemiec, Norwegii i Słowacji. Podczas targów każdy mógł się zaopatrzyć we wszelkie produkty przydatne w hodowli gołębi – karmę, odżywki, leki i środki czystości. Ofertę uzupełniły systemy transportowe i elektroniczne stworzone specjalnie z myślą o gołębiach pocztowych. Nie zabrakło firm zajmujących się produkcją oraz wyposażaniem gołębników, a także klinik weterynaryjnych.

Jednak najważniejszą grupę wystawców stanowili hodowcy i sprzedawcy gołębi pocztowych, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem z liczną grupą pasjonatów, którzy odwiedzili Sosnowiec. Wszyscy, którzy chcieli uzupełnić swoją wiedzę związaną z profilaktyką zdrowotną i najczęstszymi schorzeniami dotykającymi gołębie pocztowe mogli zajrzeć do centrum konferencyjnego. W sobotę odbył się tam wykład "Problemy zdrowotne i diagnozowanie chorób gołębi pocztowych", który poprowadził lekarz weterynarii Ryszard Chorąży, specjalista chorób gołębi i drobiu z Oddziału Zachodniopomorskiego Centrum Zdrowia Gołębi.

Nieodłączną częścią Targów EXPOGołębie była Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. To najważniejsze wydarzenie kończące sezon lotowy w Polsce i będące jednocześnie podsumowaniem wystaw okręgowych odbyło się w tym roku już po raz 63. Spośród niemal 2000 ptaków sędziowie wybrali czołówkę – krajową reprezentację, która będzie walczyć o medale podczas Olimpiady Gołębi Pocztowych na Słowacji. Ptaki zostały ocenione w 9 kategoriach: 8 sportowych, gdzie pod uwagę brane są osiągnięcia lotowe gołębi i w kategorii standard, w której ocenia się również ich wygląd. Częścią wystawy gołębi pocztowych była sobotnia dekoracja Mistrzów Polski Generalnego Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski w Kategoriach 2012.

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia stało się już tradycyjnym miejscem spotkań pasjonatów, którzy przyjeżdżają, aby wzbogacić swoją hodowlę oraz by poznać najnowsze i najlepsze produkty. Również w tym roku kilkanaście tysięcy osób przyjechało do Sosnowca aby obejrzeć najpiękniejsze i najlepsze gołębie pocztowe z całej Polski. Znana już jest data kolejnej edycji Targów oraz Wystawy – wydarzenia te odbędą się w dniach 10-12 stycznia 2014r.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii oraz relacji video z targów na stronie www.expogolebie.pl
Expo Gołębie 2013


Fotoreportaż Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych Expo Silesia, Sosnowiec 2013


Dodano 13 stycznia 2013


Dobiegły końca Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych Expo Silesia w Sosnowcu. Już dziś w dziale PZHGP/wydarzenia umieściliśmy fotoreportaż z tej imprezy, który zawiera również gołębie wraz z kartami reprezentacji Polski. Dostępny jest na stronie:
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok.

Expo Gołębie 2013


Skrzydlaci goście tradycyjnie zlecą do Sosnowca


Dodano 28 czerwca 2012


W Expo Silesia trwają intensywne przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie 2013. Szóste największe w Polsce spotkanie miłośników hodowców gołębi pocztowych odbędzie się w sosnowieckim centrum wystawienniczym. Tradycyjnie, równocześnie z targami odbywa się wystawa organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych.

Targi EXPOGołębie wpisały się na stałe w kalendarium imprez dla miłośników gołębi, głównie dzięki profesjonalnej organizacji i efektywnej współpracy z Wystawcami oraz z Polskim Związkiem Hodowców Gołębi Pocztowych. Uznawane są za najważniejszą polską imprezę tego typu. Co roku niemal dwustu wystawców z Polski i z zagranicy prezentuje swoją ofertę ponad 15 tysiącom zwiedzających.

Targi i wystawa cieszą się ogromną popularnością - mówi dr inż. Ludomir Tuszyński, Prezes Zarządu Expo Silesia - wielu z naszych wystawców wystawia się co roku, a w styczniu 2013 zaprezentują się u nas już po raz szósty. Zaufanie, jakim nas obdarzyli decydując się na udział w sosnowieckich targach, procentuje. Nie bez znaczenia jest dobra infrastruktura naszego obiektu, jego położenie, a także bezpieczeństwo jakie naszym zwiedzającym i wystawcom zapewnia profesjonalna ochrona oraz aktywny udział policji w targach. Te czynniki sprawiają, że wystawcy rezerwują miejsce na targach z dużym wyprzedzeniem.

Prawdziwą gratką dla zwiedzających, którzy na targach nie tylko szukają produktów i usług, ale chcą również zobaczyć najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych, jest wystawa organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Podczas najbliższej, 63. Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych, tradycyjnie już, zaprezentuje się 5 tysięcy polskich i zagranicznych championów.

Targi EXPOGołębie 2013 oraz towarzysząca im 63. Ogólnopolską Wystawą Gołębi Pocztowych będą bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem dla pasjonatów gołębi w Polsce. Aktualności związane z targami oraz inne informacje można uzyskać na stronie www.expogolebie.pl.

Do zobaczenia!Realizujemy Wasze sugestie i wskazówki, nowości na stronach PZHGP


Dodano 6 lutego 2012


W związku z Waszymi licznymi opiniami, jakie mieliśmy okazję usłyszeć na targach Expo, rozpoczęliśmy modernizację stron PZHGP w naszym serwisie. Już dziś można sprawdzić pierwsze efekty:
- zrobiliśmy podział w dokumentach PZHGP na: DOKUMENTY, REGULAMINY, KOMUNIKATY, DRUKI,
- dodaliśmy stronę MAPY LOTÓW, na której można prześledzić loty z różnych sezonów, oraz sprawdzić loty innych oddziałów, okręgów i sekcji PZHGP, strona wciąż jest modernizowana,
- zmodernizowaliśmy PLAN LOTÓW, dodaliśmy kolumnę z mapą lotów, oraz kolumnę info, gdzie można umieścić różne dodatkowe informacje, np. godzina wypuszczenia gołębi, kabina, etc.,
- dodaliśmy stronę FILMY na której można umieścić ulubione filmy związane z gołębiami, lub własne (np. nagrania z wypuszczenia gołębi),
Obecnie pracujemy nad forum dyskusyjnym. Chętnie wysłuchamy wszelkich opinii i wskazówek, aby możliwie optymalnie dostosować nowe funkcje do potrzeb odwiedzających. Zachęcamy wszystkich administratorów do aktywnego umieszczania kolejnych materiałów na stronach PZHGP.

Oferta dla PZHGP dostępna zawsze pod adresem: Strony PZHGP - szczegółowa ofertaMapy lotów gołębi Mapy lotów gołębi Mapy lotów gołębi Mapy lotów gołębi Mapy lotów gołębi
Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 8Interesują Cię artykuły dla gołębi? Chcesz kupić gołębie pocztowe? Odwiedź dział Ogłoszenia 
Hodowcy gołębi  PZHGP  Firmy  Oferta
Gołębie Hodowcy Ogłoszenia - profesjonalny serwis ogłoszeniowy ©2008 mojegolebie.pl
Głosuj na nas: TopLista - Gołębie Pocztowe