M-X Producent akcesoriów dla gołębi
Reklama - supergolab.pl

Nowość na stronach PZHGP - sprawdź swoje wyniki z całego sezonu 1 kliknięciem


Dodano 25 lutego 2018


Od dziś na stronach PZHGP zaczyna funkcjonować wyszukiwarka w listach konkursowych.

Kilka uwag:


- można wyszukiwać po nazwisku hodowcy lub po numerze (fragmencie) gołębia, o ile numery nie są ukryte na liście,

- wyszukiwarka działa dla list konkursowych prowadzonych w formacie .txt (nie jest możliwe wyszukiwanie w plikach .pdf),

- można wyszukiwać wyniki nie tylko na pojedynczej liście, ale także na wszystkich z całego sezonu (dla gołębi dorosłych lub młodych),

- wyniki są wyświetlanie w postaci wyszukanych linijek z list konkursowych zawierających nazwisko hodowcy lub nr gołębia,

- możliwość wyszukiwania jest na podstronie "Szukaj w listach", która jest dodana do menu głównego,

- dostępność wyszukiwarki uzależniona jest od poziomu dostępu do list konkursowych (przykładowo jeśli listy są zabezpieczone hasłem, to wyszukiwarka również jest dostępna na hasło,

- jeśli nie widzisz linku/przycisku na swojej stronie zapytaj swojego administratora o włączenie podstrony.


Obecnie wyszukiwarka została wdrożona dla list oddziałowych.
Trwają prace nad wdrożeniem dla list sekcyjnych i zespołów lotowych.

Oferta dla PZHGP dostępna zawsze pod adresem: Strony PZHGP - szczegółowa oferta


Fotoreportaż z Targów ExpoGołębie 2018 dostępny na stronie EXPOGOŁĘBIE 2018


Dodano 13 stycznia 2018


Rozdanie nagród na targach Expo Silesia w Sosnowcu mamy za sobą. Jeszcze jutro można odwiedzać halę, gdzie wraz z Międzynarodowymi Targami Gołębi Pocztowych odbywa się 67. Ogólnopolska Wystawa organizowana przez Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Już dziś w dziale PZHGP/wydarzenia umieściliśmy zdjęcia z targów. Dostępne na stronie:
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy za rok.

Expo Gołębie 2018


Rekordowo pod każdym względem – regionalne wystawy gołębi i królików udane


Dodano 24 grudnia 2017


Ponad 1200 królików oraz 52 350 zł z charytatywnej licytacji dla dzieci – to liczby, które warto zapamiętać, po hobbystycznych wystawach gołębi pocztowych, rasowych, drobiu ozdobnego oraz królików, które odbyły się w Targach Kielce od 9 do 10 grudnia 2017r.

Grudzień w Targach Kielce tradycyjnie już upływa pod znakiem hobby, pasji i sportu. Miłośnicy i hodowcy gołębi i królików po raz kolejny spotykali się aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Podczas rekordowej, Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych najpiękniejsze egzemplarze, a było ich aż 1200 zaprezentowało 140 hodowców.

- Hodowcy bardzo cenią wydarzenie odbywające się w Kielcach, po pierwsze mogą się tutaj wymieniać doświadczeniami. Po drugie ważne są dla nich oceny sędziowskie – mówił Sylwester Klimek, prezes Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza – Możemy również pokazać nasze króliki gościom Targów Kielce.

W tym roku po raz pierwszy odrębnie oceniany były króliki rasy rex i castorex, podczas I Ogólnopolskiego Czempionatu Rexów Barwnych i Castorexów.

Na 48. Okręgowej Wystawie Gołębi Pocztowych hodowcy, zaprezentowali aż 677 gołębi z najlepszymi wynikami lotowymi. W drugim dniu wydarzenia, podczas aukcji charytatywnej, będącej integralną częścią wystawy, dzięki hojności hodowców, którzy przekazali aż 140 ptaków na licytację, udało się zebrać w sumie 52 350 zł. 44 350 zł z tej kwoty trafi do Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii, 8 tys. złotych otrzyma z kolei Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej.

– Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Otrzymane pieniądze przeznaczymy na zakup e-dywanu, z którego będą korzystać nasze przedszkolaki – opowiada Aneta Łoboda, kierownik ds. opieki i wychowania w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej.

Natomiast Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zgromadziła w tym roku 51 hodowców, którzy zaprezentowali 735 ptaków z najrzadszych i najpiękniejszych ras. Wystawom towarzyszyła giełda specjalistycznych artykułów.

Wszystkie wystawy zgromadziły łącznie blisko 3500 zwiedzających.

Kolejne wydarzenie w Targach Kielce dla miłośników pięknych gołębi odbędzie się już na początku przyszłego roku. Od 27 do 28 stycznia 2018 roku zapraszamy na Krajową Wystawę Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie 2018


Dodano 4 listopada 2017


Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie będą świętowały swój okrągły jubileusz – ich dziesiąta edycja odbędzie się od 12 do 14 stycznia 2018 roku. Wydarzenie organizowane jest wspólnie z 67. Ogólnopolską Wystawą Gołębi Pocztowych przygotowaną przez Partnera Targów Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych. Tradycyjnie, Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia w Sosnowcu stanie się miejscem spotkań hodowców gołębi pocztowych poszukujących najlepszych produktów i usług. Nie zabraknie najpiękniejszych i najszybszych okazów nie tylko z Polski, ale także z całej Europy.

Targom EXPOGołębie towarzyszyć będzie 67. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych – najważniejsze wydarzenie, podsumowujące sezon lotowy w Polsce, odwiedzane każdego roku przez kilkanaście tysięcy pasjonatów wraz z rodzinami. Spośród najlepszych gołębi pocztowych sędziowie wybiorą krajową czołówkę najszybszych i najpiękniejszych ptaków. W sobotę, 13 stycznia, uhonorowani zostaną Mistrzowie Polski GMP i w Kategoriach. Wręczone zostaną także nagrody w Konkursie Redakcji „Hodowcy”, a także nagrody za Lot Narodowy – Bruksela 2017. EXPOGołębie to również wspaniała okazja do spotkań i podzielenia się wiedzą z innymi posiadaczami tych pięknych ptaków. Podczas targów Centrum Zdrowia Gołębi VET-ANIMAL zaprosi na spotkania ze specjalistami oraz wykłady poświęcone profilaktyce zdrowotnej i problemom, z którymi obecnie spotykają się hodowcy gołębi pocztowych. Lek. wet. Mariusz Krawczyński poprowadzi wykład „Adenowiroza gołębi - nowe doniesienia terenowe”, natomiast lek. wet. Ryszard Chorąży opowie o wspomaganiu lotów gołębi pocztowych z uwzględnieniem preparatów Centrum Zdrowia Gołębi.

Dzięki szerokiej ofercie wystawców, zwiedzający EXPOGołębie będą mogli zaopatrzyć się we wszystko co potrzebne w hodowli – od gołębnika i jego wyposażenia, przez odżywki, leki, odpowiednią karmę oraz środki czystości. Nie zabraknie niezbędnych podczas sezonu lotowego systemów zegarowych oraz transportowych do przewozu gołębi pocztowych. O odpowiedni poziom wiedzy hodowców zadbają przedstawiciele portali i czasopism, a pomocą i fachową radą będą służyli lekarze weterynarii oraz specjaliści zajmujący się opieką nad gołębiami. Targową ofertę uzupełnią puchary i trofea. Jednak najważniejszą i największą oraz najbardziej wyczekiwaną grupę wystawców będą stanowić hodowcy gołębi pocztowych z Polski, Niemiec, Belgii, Holandii, oraz Czech i Słowacji.

Jubileuszowe Targi EXPOGołębie będą świetną okazją do podsumowań i świętowania – w 2018 roku w Expo Silesia zaprezentuje się blisko 200 firm i hodowców, co stanowi wzrost o ponad 170% w porównaniu do pierwszej edycji wydarzenia. EXPOGołębie to także najchętniej odwiedzane wydarzenie spośród organizowanych w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym. Podczas ostatniej wystawy Expo Silesia gościło ponad 16 tysięcy miłośników gołębi pocztowych. Nie bez powodu targi te mają rangę wydarzenia międzynarodowego – spośród firm i prywatnych hodowców niemal 35% przyjeżdża z zagranicy. Dzięki powyższym wskaźnikom, a także wysoce satysfakcjonującym wynikom deklarowanym przez wystawców, EXPOGołębie stały się najważniejszym wydarzeniem dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji na stronie: www.expogolebie.plKontakt:
tel.: +48 32 78 87 566
e-mail: expogolebie@exposilesia.plExpo Gołębie 2018
Expo Gołębie 2018
Expo Gołębie 2018
Expo Gołębie 2018


Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce w styczniu 2018 roku


Dodano 10 października 2017


Miłośnicy pięknych i rzadkich gołębi spotkają się podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza od 27 do 28 stycznia 2018.

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 6000 zwiedzających. Obejrzeli oni 6100 najpiękniejszych gołębi, 530 okazów drobiu ozdobnego i ok. 200 królików, które do Kielc przywiozło blisko 540 hodowców z Polski i Ukrainy. Dzięki doskonałej organizacji, wystawy te odgrywają ogromną rolę w działaniach Polskiego Związku Hodowli Gołębi Rasowych. To właśnie w Kielcach zatwierdzane są nowe rasy, Zarząd Związku dopuszcza je oficjalnie do hodowli i wpisuje w rejestr. Wydarzenie organizowane w Targach Kielce to także okazja dla hodowców do zaopatrzenia się w najlepszej jakości akcesoria dla gołębi, odżywki dla gołębi oraz karmy dla tych ptaków.

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza 2018 zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie edycje wydarzenia organizowane w Targach Kielce. Zapraszamy od 27 do 28 stycznia 2018 roku.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej wydarzenia www.krajowawystawagolebi.targikielce.pl


Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 12Interesują Cię artykuły dla gołębi? Chcesz kupić gołębie pocztowe? Odwiedź dział Ogłoszenia 
Hodowcy gołębi  PZHGP  Firmy  Oferta
Gołębie Hodowcy Ogłoszenia - profesjonalny serwis ogłoszeniowy ©2008 mojegolebie.pl
Głosuj na nas: TopLista - Gołębie Pocztowe