HGP Ferajna
Reklama - aukcje.supergolab.pl

Regionalne wystawy w Targach Kielce bardzo udane


Dodano 5 grudnia 2016


Gołębie szybkie i piękne oraz oryginalne króliki.

Regionalne wystawy w Targach Kielce bardzo udane.

Grudzień w Targach Kielce tradycyjnie już upłynął pod znakiem hobby, pasji i sportu. Miłośnicy i hodowcy gołębi i królików po raz kolejny spotykali się aby poznać nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie czterech wydarzeń. Podczas Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych najpiękniejsze egzemplarze, a było ich aż 600 zaprezentowało 70 hodowców, 47. Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych to 145 hodowców, którzy do Targów Kielce przywieźli 716 gołębi. Natomiast Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zgromadziła w tym roku 49 hodowców, którzy zaprezentowali 580 ptaków z najrzadszych i najpiękniejszych ras. Wystawom towarzyszyła giełda specjalistycznych artykułów.

Podczas 47. Okręgowej Wystawy Gołębi Pocztowych Okręgu Kielce po raz kolejny odbyła się charytatywna licytacja ptaków przekazanych przez czołowych hodowców z całej Polski. Ze sprzedaży 128 ptaków udało się uzyskać aż 47 900 zł, do tej kwoty związek dołożył 15 000 zł z lotu „Paryż”. W sumie prezes kieleckiego Okręgu, Sławomir Pająk przekazał dla podopiecznych Oddziału Onkologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. Wł. Buszkowskiego w Kielcach aż 62 900 zł!

W drugim dniu wystaw wręczono puchary dla najlepszych rasowych gołębi oraz najciekawszych egzemplarzy w poszczególnych rasach królików.

Kolejne wydarzenie w Targach Kielce dla miłośników gołębi pocztowych już na początku przyszłego roku. Od 13 do 15 stycznia 2017 roku odbędzie się 67. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych połączona z Międzynarodowymi Targami Gołębi. Hodowcy gołębi rasowych spotkają się znów w kieleckich halach targowych od 28 do 29 stycznia 2017 roku podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza.Najpiękniejsze gołębie znów w Targach Kielce


Dodano 7 września 2016


Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza od 28 do 29 stycznia 2017.

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Podczas zeszłorocznego wydarzenia jedną z ciekawszych ras był ryś staropolskiego. Ryś polski to jedna z najstarszych ras gołębi w naszym kraju. Niestety, z powodu różnych niedomówień ryś polski został zmodernizowane przez niemieckich hodowców. Dzięki akcji Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza "S.O.S. ratujmy polskie rasy" ryś polski, oficjalnie już staropolski został wpisany do rejestru Europejskiej Federacji w swojej niezmodyfikowanej, pierwotnej postaci.

- To właśnie dzięki Krajowym Wystawom udało się o tę rasę powalczyć – mówił Jan Pajka, Prezes PZHGRiDI – to tutaj hodowcy przywozili te piękne ptaki, mogliśmy je oglądać, porównywać i pracować nad przywróceniem rasy.

Krajową Wystawę w 2016 roku odwiedziło ponad 6000 zwiedzających. Obejrzeli oni 6100 najpiękniejszych gołębi, 530 okazów drobiu ozdobnego i ok. 200 królików, które do Kielc przywiozło blisko 540 hodowców z Polski i Ukrainy. Edycja 2017 zapowiada się równie ciekawie. Zapraszamy do Targów Kielce od 28 do 29 stycznia 2017.Przyleci reprezentacja górnych lotów


Dodano 7 września 2016


67. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowe Targi Gołębi to najważniejsze w roku wydarzenie skierowane do hodowców gołębi pocztowych w Polsce.

Prawdziwe tłumy, bo niemal 15 tysięcy miłośników gołębi pocztowych oblegały podczas 65. edycji hale Targów Kielce. Hodowcy przyjechali do Kielc po to, by spotkać się i wymienić doświadczenia bądź zakupić nowe gołębię i niezbędne do ich hodowli akcesoria.

Na imprezie prezentowanych było niemal dwa tysiące najbardziej wysportowanych ptaków. Organizatorem Wystawy był Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych oraz Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych - Okręg Kielce. Wśród wystawców gościliśmy również tych, którzy przyjechali do Kielc z Niemiec, Belgii, Holandii i Czech.

Podczas tegorocznej wystawy, spośród zgłoszonych gołębi, sędziowie tradycyjnie wybiorą krajową reprezentację gołębi na 36. Olimpiadę Gołębi Pocztowych, która odbędzie się w Brukseli od 27 do 29 stycznia 2017 roku.

Hodowców a także miłośników i pasjonatów zapraszamy do Targów Kielce od 13 do 15 stycznia 2017 roku.Gołębie przylecą do Targów Kielce


Dodano 7 września 2016


Wystawa gołębi i nie tylko od 3 do 4 grudnia 2016

Grudzień w Targach Kielce to tradycyjnie ważny miesiąc dla miłośników i hodowców gołębi pocztowych, drobiu ozdobnego i królików. Hobbiści po raz kolejny spotkają się, aby poznać lub kupić nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie czterech wydarzeń, skierowanych do miłośników gołębi i nie tylko, czyli Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych, 47. Okręgowej Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyskiej Wystawa Gołębi Rasowych oraz giełdy specjalistycznych artykułów.

Podczas zeszłorocznych imprez padły swoiste rekordy. Najpiękniejsze króliki, a było ich aż 500 zaprezentowało 61 hodowców, 46. Okręgowa Wystawa Gołębi Pocztowych zgromadziła 135 hodowców, którzy do Targów Kielce przywieźli 670 gołębi. Natomiast Świętokrzyska Wystawa Gołębi Rasowych zgromadziła w tym roku 54 hodowców, którzy zaprezentowali 730 gołębi z najrzadszych i najpiękniejszych ras. W ciągu dwóch dni, wystawy odwiedziło blisko 2700 zwiedzających.

Organizatorami wystaw są Związek Hodowców Gołębi Pocztowych – Okręg Kielce, Świętokrzyski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Hodowców Królików Rasowych i Drobnego Inwentarza. Podczas grudniowego wydarzenia organizowana jest także charytatywna licytacja gołębi, z której zysk przekazywany jest Oddziałowi Dziecięcemu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Zapraszamy do Targów Kielce od 3 do 4 grudnia 2016 roku.Nowości na stronach PZHGP - 10 nowych szablonów graficznych, herby i inne


Dodano 20 lutego 2016


W lutym wprowadziliśmy kilka zmian dla stron PZHGP, najważniejsze z nich to:

- dodaliśmy 10 nowoczesnych szablonów graficznych, wszystkich administratorów PZHGP zachęcamy do odświeżenia strony,

- wszystkie nowe szablony graficzne dostosowane są również do urządzeń mobilnych (np. tablety, smartfony, netbooki, etc.),

- do tej pory herby były dodawane na prośbę administratorów, od dziś herby dostępne są dla wszystkich stron PZHGP, domyślnie pojawiają się na nowych szablonach, jeśli brakuje herbów, które chcielibyście mieć, prosimy o informację - w panelu jest lista herbów (tam gdzie szablony) i tam jest możliwość zgłoszenia,

- dodano możliwość wyłączenia podstrony nasi hodowcy i gołębie zagubione,

- listy konkursowe można dodawać również w postaci plików .html.


Oferta dla PZHGP dostępna zawsze pod adresem: Strony PZHGP - szczegółowa oferta

Nowe szablony:

Szablon
Pigeon
Pigeon
Szablon 'Pigeon'
Szablon
Mountain
Mountain
Szablon 'Mountain'
Szablon
Nostal
Nostal
Szablon 'Nostal'
Szablon
Nature
Nature
Szablon 'Nature'
Szablon
Skynet
Skynet
Szablon 'Skynet'
Szablon
Dyna
Dyna
Szablon 'Dyna'
Szablon
Bronze
Bronze
Szablon 'Bronze'
Szablon
Amber
Amber
Szablon 'Amber'
Szablon
Tree
Tree
Szablon 'Tree'
Szablon
Genui
Genui
Szablon 'Genui'
Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 11Interesują Cię artykuły dla gołębi? Chcesz kupić gołębie pocztowe? Odwiedź dział Ogłoszenia 
Hodowcy gołębi  PZHGP  Firmy  Oferta
Gołębie Hodowcy Ogłoszenia - profesjonalny serwis ogłoszeniowy ©2008 mojegolebie.pl
Głosuj na nas: TopLista - Gołębie Pocztowe