MOJEGOLEBIE.pl
[NIEZALOGOWANY] Rejestracja / Logowanie

Oferta serwisu

mojegolebie.pl


Katalog PZHGP


Strona OKRĘGU, ODDZIAŁU lub SEKCJI PZHGP

Pokaż/Zwiń Funkcje
Szczegóły

Szczegóły

Szczegóły
Cena
(abonament roczny)

Obecnie oferujemy rabaty: strona sekcji już od 70 zł,
oddziału od 96 zł i okręgu od 163 zł.

Zapytaj o aktualne promocje i rabaty
(kontakt@mojegolebie.pl lub tel. 602 747 038)


Wszystkie podane ceny to kwoty brutto.

Sekcja
105 zł

Oddział
145 zł

Okręg
245 zł


Załóż stronę za darmo na 1 miesiąc

Sekcja
145 zł

Oddział
245 zł

Okręg
485 zł


Załóż stronę za darmo na 1 miesiąc

Sekcja
245 zł

Oddział
485 zł

Okręg
765 zł


Załóż stronę za darmo na 1 miesiąc

M O B I L E
Szablon
Mountain 2
Mountain 2
Szablon 'Mountain 2'
M O B I L E
Szablon
Nostal 2
Nostal 2
Szablon 'Nostal 2'
M O B I L E
Szablon
Nature 2
Nature 2
Szablon 'Nature 2'
M O B I L E
Szablon
Skynet 2
Skynet 2
Szablon 'Skynet 2'
M O B I L E
Szablon
Dyna 2
Dyna 2
Szablon 'Dyna 2'
M O B I L E
Szablon
Bronze 2
Bronze 2
Szablon 'Bronze 2'
M O B I L E
Szablon
Amber 2
Amber 2
Szablon 'Amber 2'
M O B I L E
Szablon
Tree 2
Tree 2
Szablon 'Tree 2'
M O B I L E
Szablon
Genui 2
Genui 2
Szablon 'Genui 2'
M O B I L E
Szablon
Pigeon 2
Pigeon 2
Szablon 'Pigeon 2'
M O B I L E
Szablon
Pigeon
Pigeon
Szablon 'Pigeon'
M O B I L E
Szablon
Mountain
Mountain
Szablon 'Mountain'
M O B I L E
Szablon
Nostal
Nostal
Szablon 'Nostal'
M O B I L E
Szablon
Nature
Nature
Szablon 'Nature'
M O B I L E
Szablon
Skynet
Skynet
Szablon 'Skynet'
M O B I L E
Szablon
Dyna
Dyna
Szablon 'Dyna'
M O B I L E
Szablon
Bronze
Bronze
Szablon 'Bronze'
M O B I L E
Szablon
Amber
Amber
Szablon 'Amber'
M O B I L E
Szablon
Tree
Tree
Szablon 'Tree'
M O B I L E
Szablon
Genui
Genui
Szablon 'Genui'

Szablon
Fly
Fly
Szablon 'Fly'

Szablon
Black
Black
Szablon 'Black'

Szablon
Grass
Grass
Szablon 'Grass'

Szablon
Grey
Grey
Szablon 'Grey'

Szablon
Avaxo
Avaxo
Szablon 'Avaxo'

Szablon
Spacer
Spacer
Szablon 'Spacer'

Szablon
Sky
Sky
Szablon 'Sky'

Szablon
City
City
Szablon 'City'

Szablon
Planty
Planty
Szablon 'Planty'

Szablon
Oko Lotnika
Oko Lotnika
Szablon 'Oko Lotnika'

Szablon
Skrzydłowy
Skrzydłowy
Szablon 'Skrzydłowy'

Szablon
Dobry Lot
Dobry Lot
Szablon 'Dobry Lot'

Szablon
Finger
Finger
Szablon 'Finger'

Szablon
Spojrzenie
Spojrzenie
Szablon 'Spojrzenie'

Szablon
Blue
Blue
Szablon 'Blue'

Szablon
Jesienny
Jesienny
Szablon 'Jesienny'

Szablon
PZHGP
PZHGP
Szablon 'PZHGP'

Szablon
Pepito
Pepito
Szablon 'Pepito'

Szablon
Standard
Standard
Szablon 'Standard'

Każdy OKRĘG, ODDZIAŁ lub SEKCJA PZHGP ma możliwość uruchomienia własnej profesjonalnej strony www w naszym serwisie. To nie jest zwykła strona. Stworzyliśmy szeroko pojęty system, który został specjalnie dostosowany do potrzeb Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Na stronie masz możliwość nie tylko dodania i aktualizowania wiadomości, galerii zdjęć, filmów.. itd. W panelu administracyjnym strony możesz także tworzyć plany lotów, dodawać listy konkursowe, nadawać uprawnienia dostępu do list, zarządzać mapami lotów, dodawać wyniki lotowe, udostępniać wykaz obrączek itd. Ale to nie wszystko.

System jest zintegrowany z naszym serwisem - dzięki temu ogłoszenia zagubionych gołębi dotyczące danego oddziału są dostępne automatycznie na stronie, również w sposób automatyczny generuje się lista hodowców.

Chcesz sprawdzić jak będzie wyglądać Twoja strona PZHGP? Skorzystaj z wersji demonstracyjnej! Przekonaj się jak łatwo jest samodzielnie prowadzić stronę w naszym systemie i przetestuj funkcje w wersji demonstracyjnej panelu administracyjnego (dostępny po zalogowaniu). Zobacz jak wygląda przykładowa strona oddziału. Każda zmiana wykonana w panelu demonstracyjnym ma natychmiastowy skutek na stronie PZHGP, dzięki temu przekonasz się, że tworzenie planu lotów, dodawanie list konkursowych, zdjęć czy filmów jest bardzo proste.

Sprawdź już teraz i zostań administratorem strony PZHGP: Strona PZHGP   Panel


Dodanie strony PZHGP do katalogu


Jeśli Twój oddział lub okręg PZHGP ma już swoją stronę i nie potrzebuje strony w naszym serwisie prześlij nam link z adresem strony, a my umieścimy go w katalogu PZHGP. Dzięki temu strona Twojego oddziału lub okręgu trafi do szerszego grona hodowców gołębi pocztowych. Nasz serwis ma wysoką pozycję w wyszukiwarce Google dlatego dopisując link do naszego katalogu zwiększysz liczbę odwiedzin i tym samym pomożesz hodowcom trafić na Waszą stronę, która automatycznie podniesie swoją pozycję. To nic nie kosztuje, w zamian oczekujemy jedynie umieszczenia naszego linku. Aby umieścić link Twojego oddziału lub okręgu PZHGP skontaktuj się z nami
PROGRAM OBLICZENIOWY RachmistrzProgram obliczeniowy podzielony jest na 4 moduły programowe, które zawierają dedykowane funkcje. Przy czym wszystkie mistrzostwa ogólnopolskie takie jak Mistrzostwo Polski w kategoriach, GMP, Intermistrzostwo, Mistrzostwo Gołębi Młodych, itd. są ogólnodostępne i możesz z nich korzystać bezpłatnie, dodając wyniki lotowe z pliku (np. wyeksportowanego z zewnętrznego programu obliczeniowego). Jest to element panelu hodowcy, który jest dostępny bezpłatnie dla każdego oddziału prowadzącego stronę oddziałową w naszym systemie.

Wszystkie inne funkcje programu obliczeniowego są zawarte w wymienionych 4 modułach i wymagają aktywacji na 1 rok. W skrócie są to:

1. Moduł programowy R1 Współzawodnictwa - umożliwia tworzenie i obliczanie wyników dowolnych współzawodnictw gołębi pocztowych. Przeznaczony głównie do współzawodnictw oddziałowych, okręgowych, rejonowych, wspólnych, międzyoddziałowych. Współzawodnictwa mogą być dowolnie konfigurowane za pomocą parametrów, a wyniki obliczane na podstawie wyników z lotów. Możesz wybierać spośród 3 typów współzawodnictw: seryjne, całościowe, wydolnościowe.

2. Moduł programowy R2 Wystawy - umożliwia obsługę wystaw gołębi pocztowych. Możesz obsługiwać wystawy okręgowe, oddziałowe, rejonowe, sprawdzać rankingi gołębi w poszczególnych klasach wystawowych, tworzyć zestawienia dla hodowców, listy gołębi zgłoszonych, deklaracje wystawowe i karty ocen z gotowych szablonów, a także poprowadzić ocenę sędziowską na wystawie.

3. Moduł programowy R3 Dodatki - umożliwia przeglądanie panelu hodowcy z możliwością wyboru hodowcy, a więc indywidualną obsługę wyników hodowcy wraz z generowaniem plików, kart i zestawień. Zawiera funkcję tworzenia spisów z plików zegarowych, a także wyszukiwarkę obrączek w systemie do weryfikacji.

4. Moduł programowy R4 Kreator list konkursowych - umożliwia tworzenie list konkursowych od podstaw z wyników lotowych. Do tworzenia listy konkursowej wystarczy plik z czasami gołębi oraz ilościami gołębi dla poszczególnych hodowców którzy brali udział w locie. Masz do dyspozycji tzw. wersję roboczą, która służy do tworzenia list i jest widoczna tylko dla ciebie oraz wersję publiczną (gotową). Do list konkursowych możesz dołączać dowolne współzawodnictwa, a także rankingi we wszystkich mistrzostwach ogólnopolskich po każdym locie. Możesz również korzystając nadal z Twojego programu obliczeniowego wzbogacić listę konkursową o zestawienia, rankingi np. oddziałowe, okręgowe a także współzawodnictwa własne. Wówczas wystarczy wgrać wyniki wylotowe z jednego pliku, pochodzącego z twojego programu obliczeniowego, a następnie na podstawie tych wyników wygenerować listę konkursową zaznaczając, które tabele mają być dołączone dodatkowo na końcu listy. Listy konkursowe możesz automatycznie publikować na stronie oddziałowej - nie musisz wchodzić osobno w panel administracyjny i dodawać pliki, program zrobi to za Ciebie, wystarczy zaznaczyć taką opcję przy generowaniu pliku.


Cena za usługę aktywacji na 1 rok wynosi 85 zł za każdy moduł.
Program jest celowo podzielony na 4 moduły, abyś mógł wybrać tylko te funkcje, które są Ci potrzebne.

SKRZYNKI POCZTOWE dla Okręgów, Oddziałów, Zarządów i Hodowców


TWÓJ ADRES EMAIL - przykładowe możliwości

0195@pzhgp.net

kielce@pzhgp.net

oddzial0195@pzhgp.net

zarzad0195@pzhgp.net

okregkielce@pzhgp.net

okreg_kielce@pzhgp.net

jankowalski@pzhgp.net

jan.kowalski@pzhgp.net

jan.kowalski@kielce.pzhgp.net

jankowalski@mojegolebie.pl

jan.kowalski@mojegolebie.pl


To tylko przykłady, możesz zamówić dowolny adres jaki tylko chcesz.
Skrzynka pocztowa zawiera również profesjonalny biznesowy panel obsługi poczty w języku polskim wraz z filtrami antyspamowymi, kalendarzem, listą zadań, etc., który jest w pełny przystosowany do urządzeń mobilnych i dostępny z każdej przeglądarki.

Cena to 25 zł rocznie za 1GB, przy czym można zamówić dowolną pojemność (przykładowo 2GB = 2 x 25 zł, itd).

Jeśli masz własną domenę, również możesz skorzystać z tej oferty, chętnie skonfigurujemy i uruchomimy skrzynkę pocztową wraz z panelem mobilnym w Twojej domenie.Panel hodowcy - wyniki, hodowla, zestawienia, rankingi etc.


PANEL HODOWCY - PRZYKŁADOWE MOŻLIWOŚCI

Panel hodowcy - wersja Standard

Panel hodowcy - wersja Premium
Wersja Premium zawiera wszystkie funkcje wersja Standard oraz:
- gwarantowany brak reklam,
- pełna powierzchnia serwisu dedykowana na panel hodowcy (ukryty serwis),
- stałe wsparcie techniczne,
- wersja Premium panelu hodowcy w cenie 25 zł rocznie.

Ogłoszenia


Dodawanie ogłoszeń ze zdjęciem
Dodawanie ogłoszeń sprzedam kupię gołębie - bezpłatne


Edycja ogłoszeń
Edycja ogłoszeń - bezpłatne


Promowanie ogłoszenia
Dzięki usłudze "Promo" Twoje ogłoszenie wyświetlane jest zawsze w pierwszej kolejności, nad zwykłymi ogłoszeniami, razem z innymi ogłoszeniami promowanymi. Ponadto jest losowo wyświetlane na stronie głównie na liście ogłoszeń promowanych oraz wszędzie jest wyróżnione znakiem promo Promowanie oznaczone gwiazdką Usługa jest płatna i kosztuje 6 zł. Działa na cały okres emisji ogłoszenia. Uruchomienie usługi odbywa się w panelu użytkownika.Oferta specjalna
Dzięki usłudze "Oferta Specjalna" Twoje ogłoszenie jest losowo wyświetlane na stronie głównej jako jedyna oferta specjalna z dużym zdjęciem oraz wszędzie jest wyróżnione znakiem oferta specjalna Oferta specjalna Usługa jest płatna i kosztuje 4 zł. Działa na cały okres emisji ogłoszenia. Uruchomienie usługi odbywa się w panelu użytkownika.Ogłoszenie wyróżnione kolorem żółtym
Usługa ta sprawia, że Twoje ogłoszenie wyróżnione jest na liście ogłoszeń kolorem żółtym, dzięki czemu wyróżnia się wśród pozostałych ogłoszeń i zwraca uwagę przeglądających.
Usługa jest płatna i kosztuje 3 zł. Działa na cały okres emisji ogłoszenia. Uruchomienie usługi odbywa się w panelu użytkownika.Ogłoszenie wyróżnione pogrubioną czcionką
Usługa ta sprawia, że Twoje ogłoszenie wyróżnione jest na liście ogłoszeń pogrubioną czcionką, dzięki czemu wyróżnia się wśród pozostałych ogłoszeń i zwraca uwagę przeglądających.
Usługa jest płatna i kosztuje 2 zł. Działa na cały okres emisji ogłoszenia. Uruchomienie usługi odbywa się w panelu użytkownika.


Dodatkowe informacje: każde ogłoszenie jest widoczne w serwisie bezterminowo, do momentu usunięcia go przez użytkownika.Katalog hodowców


Dodanie hodowcy do katalogu


Dopisz się do katalogu hodowców


Strona WWW hodowcy - konto Standard

Załóż konto Standard

- oznaczenie ogłoszeń linkiem do strony Hodowcy
- widoczne reklamy,
- 1 szablon graficzny,
- 3 zdjęcia podstawowe,
- unikalna subdomena,
- stałe wsparcie techniczne,
- konto bezpłatne.

Szablon Standard
Standard
Szablon 'Standard'
Strona WWW hodowcy - konto Premium
Załóż konto Premium

- oznaczenie ogłoszeń linkiem do strony Hodowcy
- gwarantowany brak reklam,
- 4 szablony graficzne do wyboru (można zmieniać w dowolnym momencie),
- 30 zdjęć podstawowych,
- unikalna subdomena,
- stałe wsparcie techniczne,
- konto płatne 20 zł rocznie.

Szablon Profi Profi
Szablon 'Profi'
Szablon Jesienny Jesienny
Szablon 'Jesienny'
Szablon Classic Classic
Szablon 'Classic'
Szablon Standard Standard
Szablon 'Standard'
Katalog Firm


Dodanie Firmy do katalogu
Dodanie do katalogu Firm jest płatne i kosztuje 200 zł rocznie (cena standardowa - zapytaj o rabaty). Firma otrzymuje stronę z unikalną subdomeną, na której może zaprezentować swoją ofertę oraz przedstawić poszczególne produkty w formie ogłoszeń. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń - są regularnie przeglądane przez Hodowców.

- reklama firmy w Katalogu Firm,
- oznaczenie ogłoszeń linkiem do strony Firmy
- logo / zdjęcie firmy,
- unikalna subdomena,
- wysoka pozycja Twojej firmy w wyszukiwarce Google,
- stałe wsparcie techniczne,
- konto płatne 200 zł rocznie (cena standardowa - zapytaj o rabaty).

Dopisz Firmę

Ogólne


RejestracjaZarejestruj się


Wsparcie technicznePowiadomienia e-mail
REKLAMA


Kampania reklamowa - emisja banerów
Emisja baneru jest najbardziej skuteczną reklamą w internecie, dlatego stworzyliśmy nową ofertę - kampanie reklamowe.

Kampania reklamowa - baner w wielu miejscach, a nawet w różnych serwisach
W naszej kampanii reklamowej dużą zaletą jest to, że cena nie dotyczy jednego baneru w jednym miejscu. Umieszczamy kilka banerów, które zmieniają swoje miejsce i są odpowiednio rotowane w całym serwisie. Do dyspozycji mamy nie tylko stronę główną, czy dział ogłoszeń, ale przede wszystkim strony hodowców gołębi oraz strony PZHGP. I nie tylko w domenie mojegolebie.pl, ale również w domenie pzhgp.net (obecnie mamy w naszym serwisie ponad 200 stron PZHGP, głównie oddziałów - sprawdź).

Ceny
Obecnie prowadzimy akcję promocyjną kampanii reklamowych. W ramach tej akcji proponujemy atrakcyjne ceny. Napisz do nas maila lub zadzwoń: kontakt@mojegolebie.pl / 602 747 038 / zapytaj o rabaty.

Gołębie Hodowcy Ogłoszenia Strony PZHGP - serwis dla hodowców gołębi ©2008 mojegolebie.pl